Acil Kredi Veren Şahıslar Kimseler

Bankalardan istediği krediyi alamayan kişiler acil kredi veren kişiler (şahıslar,kimseler) ile iletişime geçebilir. Bu kişiler senetle ve komisyonla kredi vermektedir. Üstelik bankalar gibi sıkıcı ve uzun süren prosedürler uygulamadan nakit desteğinin sağlanması mümkün olmaktadır. Hatta başvurunun yapıldığı gün içerisinde bile nakit desteği sağlanabilmektedir. 100 bin TL’ye kadar acil kredi veren şahıslar, direkt olarak elden veya havale yoluyla para aktarımında bulunmaktadır. Borç ödeme takvimi ise düzenli bir şekilde hazırlanmaktadır.

Ödeme planlarında esnek davranılarak sizleri zor duruma düşürmeden anlayışlı bir şekilde borç ödeme takvimi oluşturulmaktadır. Acil olarak kredi veren kişiler ile bir ön görüşme yapılır. Daha sonraki aşamada ödeme takvimi anlaşması yapılır.

Senetle veya komisyonla kredi verme yöntemlerinden hangisinin tercih edileceği belirlenir. Bu yöntem, bankalardan kredi alabilecek olan kişiler tarafından bile tercih edilmektedir. Acil para almak isteyen kişilerin hemen harekete geçmesi gerekmektedir. Uygulanan faiz oranları da çok yüksek değildir. Yasal olan hizmet veren bu kişiler, bu nedenle reklamlarını da yapabilmektedir.

5 thoughts on “Acil Kredi Veren Şahıslar Kimseler

  1. İstanbul Pendik’te ikamet ediyorum. 32 yaşındayım. 26 yıldır aynı adreste ikamet ediyorum ve son 2 yıldır aynı iş yerinde çalışıyorum düzenli gelir sahibiyim 2000 tl maaşım var. eskiden kara listeye girmiştim fakat daha sonraları garanti bankasından 2 adet kredi kullandım son aldığım kredinin üzerinden 3 ay geçti sadece 1 ay ödemeyi geciktirdim ama şu an ödenmemiş taksitim yok. Ayrıca Akbank’tan kredi kartım var ve düzenli kullanıyorum. Kredi notumu sorguladığımda 556 çıktı düşük olduğu için tekrar kredi alamadım.Benim amacım 13000 civarı kredi almak bunun 10000 TL sini eski kredileri kapatacağım 3000 TL ise acil vermem gereken el borçlarım var. Aylık 500 – 600 TL taksiti rahatlıkla ödeyebilirim.

  2. Sanliurfa ilinde belgelenebilir 6000 tl gelirim var.Acil 20000 liraya ihtiyacim var.Tarafima yardimci olunmasini bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir