Acil Tefeci Kayseri

Acil tefeci  Kayseri. Son yıllarda bankalardan kredi alabilme şartlarının ağırlaştırılıp, keskinleştirilmesi ve zorlaştırılması nedeni ile, tefecilik işi yapan kişilerin sayısında bir artış oldu. Tefecilik ile uğraşan kişiler, son dönemlerde özellikle internet üzerinden çok fazla ilan vermeye başladılar. Tefecilik yasal bir alışveriş değildir. Bu durumu bilerek, yine de tefeciler ile çalışmak istiyorsanız, bu riski göz önüne alarak karar vermelisiniz.

Kayserideki Tefeciler

Acil tefeci Kayseri şehrinde pek çok noktada hizmet veriyorlar. Fakat, tefecilik ile uğraşan kişiler, bu iş yasal olmadığı için, tefecilik yapan kişilerin belli adresleri bulunmuyor. Ancak, genel de nakit paranın çok fazla döndüğü bireysel işletmelerde bu gibi senetle para verenler bulunuyor. Örneğin senetle kredi veren kuyumcular en çok nakit para konusunda, insanlara kredi veren meslek grupları içerisinde yer alıyor.

Elbette ki, her kuyumcu bu işi yapıyor şeklinde bir anlam çıkarılmaması gerekir. Senetle para verenler ile çalışmadan önce, mutlaka senet nasıl yazılır ile ilgili bilgi sahibi olmanız oldukça önemli. Böyle riskli bir anlaşmada, her konu ile ilgili bilgi sahibi olmanız, sizin yararınıza olacaktır.

14 thoughts on “Acil Tefeci Kayseri

  1. çok acil 3500 tlye ihtiyacım var günü birlik kesinlikle verilir aksamaz kayseri ikamet ediyorum özel sektörde çalışıyorum şu an için ihtiyacım bu kesinlikle aksamaz verilir.

 1. Merhaba
  10 Yıldır Elektrik Dağıtım Sektöründe Elektrik Mühendisi olarak
  Yöneticilik yapmış bir kişiyim.İşten Ayrıldım. Kayseride Elektrik
  Proje Taahhüt Ofisi açmak üzereyim.
  Elime 15.000 TL geçecek şekilde 24 Ay taksitle Açacağım işyerinin
  ofisini kurmak için kredi talep ediyorum.
  Yardımcı olursanız sevinirim

 2. Duran bankalara borcumdan dolayı kredi kullanamıyorum bu hesaplarımı bir yerde toplamak için acil 40.000 tl ihtiyacım var. ssk çalışanım kayseride yaşıyorum.

 3. Bugün acil yapmam gereken 10bin tllik borcum var adoma kayıtlı arabada var isteyen ipotekte yapabilir bana yardımcı olacak bir yer önerirsrniz çok memnun olurum tefeci veya senetle kuyumcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir