Akbank Direkt Kredi

Akbank Direkt Kredi ile birlikte bulunduğunuz yerden hemen kredi başvurusu yapabilir ve nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kredi Akbank hizmetiyle birlikte son dönemlerde büyük ilgi gören Akbank, Direkt Kredi hizmetiyle online bankacılık çalışmalarında önemli bir seviyeye gelmiştir. Akbank direkt kredi sayesinde ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir ve şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank Direkt kredi ile birlikte 15.000 TL’ye kadar kredinizi 7/24 belgesiz, imzasız anında kullanabilir, paranızı birkaç saniye içerisinde hesabınızda görebilirsiniz.

Akbank İnternet Şubesine Giriş Yapın

Akbank Direkt Kredi’ye hemen şimdi Akbank direkt internet şubesine veya Akbank direkt mobil şubesine girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Bu aşamadan sonra Akbank direkt kredi formunu doldurarak veya Akbank Telefon Şubesini arayarak başvurabilirsiniz. Eğitim, sağlık, evlilik, taşıt ve konut gibi ihtiyaçlarınızda eksik kalan nakit miktarını Akbank Direkt kredi ile tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca Akbank internet sitesi üzerinden kullanmak istediğiniz krediyi hesaplayabilirsiniz. Böylece ödemeniz gereken miktarı görebilir ve bütçe planlaması yapabilirsiniz. Akbank Direkt kredi, 1,39 oranından başlayan faiz oranlarıyla birlikte sizleri beklemektedir. Bu kredide herhangi bir masraf alınmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir