Ankarada Yüz Yüze Kredi Veriyoruz

Ülkemizde bankaların belirli bir kota getirmesinin ardından artık kişiler istediği krediyi alamamaktadır. Sizde Ankara’da yüz yüze kredi veriyoruz firmamızla tanışmak için tam zamanıdır. Firmamız belirli kredi kampanyaları yapmakta ve bunu her kişi tarafından kabul edilmesini sağlamaktadır. Bu sebeple krediniz bizden ödemesi sizden kampanyamız ile artık kredileriniz hemen onaylanmaktadır. Uygun taksit fırsatlarımız ve uzun vadelerimiz sayesinde sizleri mutlu etme çabası içindeyiz.

2007 yılından bu yana kredi veren firmamız sizin istekleriniz için buradadır. Diyelim yıllardır çıkmak istediğiniz tatil veya çocuğunuzu acil ameliyat etmek istediniz bize ulaşın ve bizde sizin ihtiyaçlarınızı karşılayalım. Yani size  her türlü sorunlu krediler çıkartılır. Ekibimiz bu konuda çok hassas olup yasa dışı bir işlem yaşanmamaktadır. Herhangi bir bankanın kredisine başvurdunuz ve red edildi diyelim. Muhtelemen kredi notunuzda bir sorun olmasından kaynaklanmaktadır.

Bizde sizin bu kredinizin puanını yükseltmek için araya bir kişi sokmaktayız. Bu sebeple siz kredinize kavuşur, bizde sizin işinizi halletmenin mutluluğu içinde olacağız. Ancak bu işlemden belli bir komisyon alacağız. Biz bir kredi danışman firması olduğumuz için  sizlere bu konuda hizmet vermekteyiz. Sizler de bizlerde çalıştığında ne kadar kurumsal firmayla çalıştığınızı farkedeceksiniz.

Senetle Kredi  Veriyoruz

Şimdilerde herkes çalıştığı bir yöntem olup sizlere diğer senetle kredi veren firmalardan farkını anlatacağım. Bizler banka sistemi gibi çalışmakta olup, size vade ve ana para seçenekleri sunmaktayız. Üstelik sizlerle devamlı çalıştığımız halde size daha uygun faiz oranı ile kredi vermekteyiz. Üstelik her vadeniz için ayrı bir senet yapıp böylece tek vade üzerinde sizi de sıkıştırmamış oluyoruz. Bu sebeple sizler bir vadenizi ödediğinizde elinizde bir senet olacak böylece ilerde herhangi bir durum yaşandığında sizlere herhangi hüküm yüklememiş olacağız.

50 bin TL kadar senetle kredi vermekteyiz. Ancak isterseniz bunun sınırlarını daha da zorlamaktayız. Aslında bu gibi konularımızı karşılıklı görüşerek bir sonuca bağlamak her zaman daha doğru olacaktır. Sıkışık olduğunuz durumlarda sizlerle yakın ilişkiler kurarak nereden para bulabilirim gibi soruları düşünerek endişelenmenizi engelliyoruz.  Üstelik size banka personeli bazında bir kişi sizin kredi danışmanınız olacak. Ödemeleriniz gecikme yaşadığınızda sizi uyaracak. Böylece herhangi bir unutma durumunda her şeyin önüne geçmiş olacağız. Sizler de bizlerde memnun kalacağınızda eminiz bu sebeple telefonun diğer ucunda sizi bekliyor olacağız.

 

3 thoughts on “Ankarada Yüz Yüze Kredi Veriyoruz

  1. Nasıl oluyor bu iş? Senetle kredi borç paradan yararlanmak için koşul ve şartlar nelerdir? Sistem nasıl işleyecek? Kime karşı borçlanacağım? Bir kurum, şirket mi, şahıs mı? Vade sınırlaması, limit sınırlaması var mı? Herhangi bir komisyon var mı? Faiz uygulamasını örnekleme açıklarsanız iyi olur. Bu bir tefecilik olayı mı, farklı bir uygulama mı? Geri ödemeleri ne şekilde yapıyoruz? Bulunduğumuz şehir önemli mi? Böyle bir ihtiyacımızı karşılamak için ne şekilde, nasıl talep edeceğiz?

  2. Acil 5000 lira 6 ay vadeli geri ödemeli nakit ihtiyacım var.Yardımcı olurmusunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir