Elden Borç Para Veriyorum

Elden kredi veriyorum ve sizler bütün borçlarınızın üstesinden kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Bankalardan kredi alamayan kişiler için büyük bir fırsat olan bu şansı değerlendirmek için harekete geçin.Kredi alacağınız zaman bankalara gitmeniz çok normal bir durumdur. Fakat bankalar sizlerin kredi notuna göre hareket etmektedir. Eğer kredi notunuz düşükse bankalardan kredi alamazsınız. Geçmiş dönemlerde aldığınız kredilerin taksitlerini ödeyemediğiniz zaman büyük bir sıkıntıya düşebilirsiniz.

Elden kredi alarak her zaman isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Elden kredi alacak olan kişilere vereceğimiz bir diğer önemli tavsiye de alacağınız kredileri her zaman gelir belgelerinize göre ayarlayınız.

Elden Borç Para Veriyorum

Gelir belgenizin üzerinde kredi almak sizlerin ödemelerini zorlaştırmaktadır. Elden kredi alırken sizlerle bir sözleşme imzalanır. Bu sözleşme içerisinde sizlerin alabileceği krediler ile ilgili çeşitli noktalara önem verilir. Ödemeleriniz ne zaman yapabileceksiniz, senet üzerinde de o tarih yazar. Elden kredi verecek olan kişiler ile ilgili işlem yapacak olan kişileri güvenilir olmasına da dikkat edin. Herkes elden kredi vermeye yetkili değildir.

11 thoughts on “Elden Borç Para Veriyorum

  1. 5000 lira acil nakit lazım.. Yardımcı olur musunuz. Ayda 1000 lira geri ödeme yapabilirim. İstanbul’dayım ihtiyaçlarım için bu nakit para çok gerekli..

  2. Merhaba ,
    Çok acil 10.000 tl nakit ihtiyacım var. Senetle kredi şartlarını öğrenebilirmiyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir