Jet Kredi Bilgi Hattı

Son yıllarda bankacılık adına yapılan ve geliştirilen sistemler sayesinde artık bankalardan kredi başvurusu yapmak sadece birkaç dakika sürüyor. Jet kredi bilgi hattı da bu sistemler sayesinde gelişerek, müşterilerine hizmet veriyor. Peki, ne jet kredi?

 

Jet kredi sistemi, akıllı telefonlara indirilen bir kredi başvuru sistemi. Tüm bankaların ortaklaşa bulunduğu bu sistemde, kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yaparak, hemen sonuç alabiliyorsunuz. Sistemin adı buradan geliyor. Hatta krediniz onaylandığı takdirde, hemen hesabınıza aktarılması da sağlanıyor. Kredi ihtiyacı duyan kişiler için oldukça kullanışlı bir sistem.

Kredi notu düşüklere jet kredi imkanı maalesef sunulmuyor. Yani, bu sistemden de yararlanabilmeniz için, bankalardan kredi alabilme koşullarını yerine getiriyor olmanız gerekiyor. Kara listede olanlar ve kırmızı kalemle çizilmişler olarak nitelendirilen kişiler bu kredi sisteminden de olumlu yanıt alamıyorlar.  Sistemin sunduğu imkan sadece, banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan kredi başvurusu yapabilmeniz ve onay aldığınız takdirde paranızı hemen hesabınıza aktarabilmeniz.

Kredi notu düşüklüğünüz mevcutsa ya da gelir beyanınızda sorun varsa, sistemde sürekli başvuru yapmak yerine, kredi notunuzu düzeltmeye çalışmalısınız. Sistemin henüz yeni olduğu için, tanıtım amaçlı olarak jet kredi bilgi sorma hattı üzerinden aranabilirsiniz. Eğer, mevcut dönemde ihtiyacınız olan bir kredi varsa, bilgi edinme hattını arayarak çok daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Size özel kampanyaları da değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir