Konya ve Kayseri’de Senetle Altın Verenlerin Adres ve Telefon Numaraları

Konya ve Kayseri’de yaşayan biriyseniz ve nakit ihtiyaçlarınız varsa senet ile altın yöntemini deneyebilirsiniz. Senet ile altın yönteminde, size senet aracılığı ile altın satılır ve siz de bu altını bozdurarak nakit ihtiyacınızı karşılarsınız. Ödemelerinizi de sıralı senet yöntemi ile yaparsınız. Yani taksitli bir alışveriş gerçekleştirilmiş olur. Bu nedenle her iki tarafında kârlı çıkacağı bir alışveriş olur.

Konya ve Kayseri’de yaşıyorsanız ve senet ile altın almak istiyorsanız, ilk olarak bu kuyumculara ulaşmanız gerekir. Fakat bu işlem devlet tarafından çok desteklenen bir iş olmadığı için, açık adresler ve telefon numaraları verilmez. İnternetten verilen ilanlar yolu ile iletişim sağlanır.

Bu ilanların altına yorum bırakabilirsiniz ya da direk sayfaya mail atabilirsiniz. Zaten kısa bir süre içinde bu kişiler sizlere ulaşacaklardır. Ve yapılan bu telefon görüşmesinde belirlenen şartlar konuşulacaktır. Yani iletişimi ve ulaşımı gayet basit olan bu işlemlerde herhangi bir zarar ya da riskle karşılaşmazsınız.

10 thoughts on “Konya ve Kayseri’de Senetle Altın Verenlerin Adres ve Telefon Numaraları

  1. Merhaba çok acil döviz altın nakite ihtiyacım var gelirim yüksek ödemelerimi düzenlemem lazım kamuda memurum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Merhaba kurumsal bir firmada yetkili olarak çalışıyorum kısa vadede 7000 TL ihtiyacım var gelir beyanı kefil hic sorun değil acil bana ulaşır mısınız?

  3. Uzun süredir aradığım iş. Acil ihtiyacım olan bir para var 3-5 bin lira arası. Yardımcı olursanız sevinirim Konya Merkezdeyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir