Krediniz Hazır – Biz Çekelim Siz Ödeyin

Senetle kredi yöntemi ile kredi veren sitelerden en bilineni bizkredinizicekelim.net adresidir. Verdiği hizmetler içinde acil nakit ihtiyaçlarının yanında hazır kredi danışmanlığını da kapsamaktadır. Hazirkredi.net adresi kredileri belli kategorilere göre bölmüştür. Bu kategoriler şu şekildedir.

Konut Kredisi: Web sitesi aracılığı ile başvuru yaptığınız takdirde isterseniz site aracılığı ile onaylanmayan kredinizin bankalar tarafından onaylanması sağlanıyor; dilerseniz de direkt olarak bu site aracılığı ile size kredi sağlanıyor. Bu seçim tamamen müşteriye bırakılmış durumdadır. Sitenin kredi hizmetlerinin %85’i konut kredisi hizmetleridir.

İhtiyaç Kredisi: Eğer ki bankalardan ön onay sağlanmışsa, bu kredinin çıkması kolaylaştırılıyor. Aksi bir durum söz konusu ise ipotek veya teminat yolları ile kredi sağlanabilmektedir. Sitenin kredi hizmetlerinin %60’ı ihtiyaç kredisi hizmetleridir.

Taşıt Kredisi: Konut kredisinde olduğu gibi dilerseniz bankalardan bu kredinin onaylanması için danışmanlık hizmeti yürütülmektedir. Dilerseniz de direkt olarak web sitesi aracılığı ile hizmet alabilirsiniz. Ayrıca taşıt kredilerinde dilediğiniz vade oranı yani taksit sayısını siz belirleyebilmektesiniz. Bugüne kadar %40 oranında bir taşıt kredisi hizmeti verilmiştir.

Bunların yanı sıra başka kategoriler de yer almaktadır. Bu kategoriler de senetle kredi almanızın yolları, kredi kartı borcunuzu kapatabilmek için kredi almanın yolları, kefil ve masraf olmadan kredi almanın yolları ve gelir belgesiz nasıl kredi alınabilir gibi bilgiler yer almaktadır.

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Gelir belgeniz yoksa, Gelir Belgesiz Kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Bu kadrodan kredi kullanabilmeniz için gelir belgesi şartınız yoktur. Aynı şekilde kefil ve teminat bulma şansınız yoksa Kefilsiz ve Masrafsız Kredi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Bu seçenekler çoğaltılabilir.

Site içerisinde krediler kategorize edildikten sonra, bu kredi hizmetleri hakkında gereken bilgilere yer verilmiştir. Bu bilgiler makaleler yoluyla yapılmaktadır. Merak ettiğiniz ya da ilginizi çeken bir konu hakkında yazılan makaleleri dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Son olarak siteye bir de başvuru yapma eki koyulmuştur. İletişim butonuna bastığınızda bu eke ulaşabilirsiniz. Bu ekte bir başvuru formu yer alır. Formda vermeniz gereken bilgiler isminiz, e-mail adresiniz ve vermek istediğiniz detaylar ile sınırlandırılmıştır.

 

One thought on “Krediniz Hazır – Biz Çekelim Siz Ödeyin

  1. Merhaba benim kremdim var kredi çekemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen Saygılar efendim:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir