Senet Karşılığı Borç Para Verilir

Senet karşılığında borç olarak kredi verilir! Bankalardan kredi notu nedeniyle nakit ihtiyaçlarını karşılayamayan vatandaşlar üzülmeyin! Artık siz de senetle borç para alabilir ve eğitim, taşıt, konut, düğün, tatil ve diğer ihtiyaçlarınız için gerekli olabilecek nakit sorunlarının üstesinden gelebilirsiniz.

Öncelikli olarak senetle veya komisyonla kredi veren kişi veya kurumlar ile iletişime geçebilirsiniz. Gerek duyulan nakit miktarının belirlenmesinin ardından nakit desteği sağlama süreci başlamaktadır. Daha sonraki aşamada senet anlaşması yapılır ve ihtiyacınız kadar nakit desteğini anında alabilirsiniz. Bankalardan kredi notunun düşük olması nedeniyle kredi alamayan veya kara listede olan kişiler bu imkanlardan yararlanabilmektedir. Ayrıca maaşında haciz bulunan kişiler de senet karşılığında borç para alarak rahat bir nefes alabilmektedir.

Tavsiye: Elden Borç Para Veriyorum

Senet karşılığında verilen borç paralarda oldukça uygun bir faiz oranı uygulanır. Her borç döneminden sonra bir senet alarak taksit sayınızdan düşme yapılır. Bunun yanında ödeme planlarında esnek davranılabilmektedir. Senet karşılığında yapılan işlemlerde güvenilirlik ve gizlilik de çok önemsenmektedir. Borçların zamanında ödenmesi ile birlikte işlemlerinizi rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Senet Karşılığı Altın Verilir

Her zaman nakit paraya ihtiyaç olacak diye bir kural yok değil mi? Genelde borç para bulamadığımız zaman bunu altın olarak da aramaya başlarız. Altını aldığımız günü ve gramını yazar borcu verme günü geldiğinde bunu hesaplayarak öderiz. Örneğin aniden bir düğün oldu kardeşimizin, oğlumuzun, kızımızın v.s ee malum düğünlerde takı takmadan olmaz eş dostta da bulamadık.

Senet karşılığı nakiti hepimiz biliyoruz ancak senet karşılığı altın verenlerde var bu işin ilk sırasında kuyumcular var.Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus var bu tür bir alışveriş yasal değildir.

Senetle Altın Zeytinburnu- Mecidiyeköy

Senetle altın veren kişiler yani tefeciler ve kuyumcular sizin zorda kaldığınızı biliyor ve size en yüksek faizden en kısa vadeyi uyguluyor ödeme zamanında olmadığı takdirde sıkıntılar yaşanabiliyor. Artık öyle bir sistem oturtmuşlar ki kuyumcu ile anlaşmalı bile olan var neredeyse yani şöyle açıklayalım herhangi bir kimseden senet karşılığı altın alıyorsunuz ve bunu gidip kuyumcuda bozduracaksınız ancak senedi verdiğiniz kimse onu bile düşünmüş ve bir kuyumcuyla anlaşıp sizi başka yer aramadan oraya yönlendiriyor tabi oda komisyonunu alıyor vede elinizdeki altının değerinden baya bir kesinti yaparak bozuyor altını. Yükselen altın fiyatlarından dolayı kuyumcular bu işe çok yaklaşmamakta artık.

6 thoughts on “Senet Karşılığı Borç Para Verilir

  1. merhabalar ;

    acil 4000 tl nakite ihtiyacım var 2 gün içerisinde. Bankadan alamıyorum çünkü bi 15 20 bin tl kredim var. Ödemelerini düzenli yapmama rağmen limit dolu olduğu için sıkıntı yaşıyorum. Bi sağlık sebebi ile buna ihtiyacım var. 2 gün içerisinde bulmam lazım. Senet vb herşey olur . Acil geri dönüş yapın. Teşekkürler.

  2. Senetle para veren kuyumcular var diye bilgiye rastladım bilgi için mail atın diye yazmış siniz.. Sizden Ricam çok acil lazım bana İstanbul Üsküdar dayım burda senetle veren kuyumcular var ise sizden bilgi istiyorum ben 35 senedir Üsküdar da oturuyorum hemen hemen çok esnafı tanırım fakat daha önce hiç böyle bisey denemediğim için pat diye kime gidilir bilmiyorum beni bu konuda yonlendirmeniz için sizden yardım istiyorum

  3. 210-220 bin tl değerinde teminat karşılığı 150.000 tl ihtiyacım var 36 vadeli ödeyebilirim. Sizin için uygunsa şartları görüşmek isterim

  4. Acil paraya ihtiyacım lütfen yardım edin bankadan çıkması uzun sürer 5 gün içinde para lazım çalışıyorum taksitler düzenli ödenir çalışıyorum

  5. Acil olarak 45 bin tl ye ihtiyacım var memurum ödemelerde asla sıkıntı yaşatmam bankalardan kredi çekemiyorum lütfen bana biri yardımcı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir