Senetle Altın Bursa

Bursa her ne kadar çok gelişmiş bir sanayi kenti olsa da, işçi nüfusunun fazla olduğu bir memlekettir. Bu nedenle maddi sıkıntı yaşayan insan sayısı da yüksektir. Bankaların yüksek faiz oranları ve katı kredi şartları sebebiyle birçok insan bankalardan da medet umamıyor. Hal böyle olunca da sektöre taze bir kan gerekiyor. Bu noktada bahsettiğimiz o taze kan biziz.

Biz Bursa’da senet ile altın veren bir firma olarak çalışıyoruz. Böylece Bursa vatandaşı hiçbir sorun ile karşılaşmadan nakit sorunlarını çözebiliyor. Üstelik altın alma konusunda sizlere bir sınır da tanımıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz nakit ne kadarsa, o ölçüde de altın alabilme olanağı tanıyoruz. Diyelim ki evlilik teklifi edeceksiniz ve bir yüzüğe ihtiyacınız var. Dert etmeyin, pırlantaları da bu hizmetimizin kapsamına dahil ediyoruz ve onu da senet ile sizlere sağlıyoruz.

Tek yapmanız gereken iletişim butonundan bizlere mesaj göndermek ve bizimle irtibat sağlamak. Başvuru yapan herkese maksimum 3 saat içinde altınını teslim ediyoruz.

12 thoughts on “Senetle Altın Bursa

  1. Merhaba ben bursadan ismim okan benim acil 10000 tl değerinde altına ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim

  2. Merhaba Bursa’da yaşıyorum iş yerim var ve acil 12.000 liraya ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Merhaba bankada güvenlik görevlisi olarak calisiyorum 5 bin tl civari bir ödemem var senetle taksitle altin almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir