Senetle Altın Verilir İstanbul Maltepe

altın yatırımı

İstanbul’un Anadolu Yakası içerisinde yer alan Maltepe semti, acil ihtiyaç durumunda sizlere nakit desteği sağlayan kurumlara da ev sahipliği yapmaktadır. Senetle nakit kredi veren kişilerin yanı sıra komisyonla kredi veren veya senetle altın veren kişiler ile iletişime geçerek her türlü yatırım araçlarınız için gerek duyulan desteği alabilirsiniz. Bankalardan kredi notu nedeniyle işlem yapamayan veya haciz işlemlerinin olmasından dolayı banka ürünlerine yasaklı olan kişiler, senetle destek alarak sorunlarının üstesinden gelebilir.

Düğün mevsiminin başlaması ile birlikte altın herkesin ihtiyaç duyduğu bir değerdir. Bunun yanı sıra yatırım yapmak için de altın çok kazançlıdır. Dönemin böyle olduğu zamanlarda siz de altına yönelerek hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de yatırım yapabilirsiniz.

Senetle Altın Kağıthane

Altın fiyatlarının çok yüksek olması nedeniyle altın alamayan kişiler, İstanbul Kağıthane semtinde bulunan kişiler ile iletişime geçerek anında altınlarını alabilir. Borçlarını ilerleyen dönemlerde çok daha rahat bir şekilde ödeyen bu kişiler hem altından hem de ödeme seçeneklerinden dolayı kazançlı çıkabilmektedir.

10 thoughts on “Senetle Altın Verilir İstanbul Maltepe

 1. Maslak da ikamet ediyorum acil kredi ödemeleri mi kapatıp tekrar bi yere borçlu olmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Merhaba 110 gr altın almak istiyorum şartlarınızı öğrenebilir miyim
  Hızlı dönüş yaparsanız memnun olacağım

 3. Senet karşılığı 5000 tl civarında altın almak istiyorum. bilgilendirme yapabilir misiniz?

 4. Düğün için altın set ve bilezik almam gerekiyor. Anadolu yakası senet ile hangi kuyumcudan alış veriş yapabilirim.

 5. Merhabalar,

  Eylül ayından beri işsiz kaldığımdan ötürü ve hala iş bulamadığım için, 3 Bankaya olan kredi taksitlerimi ödemekte zorlandım.

  Toplamda 3 bankaya 4600TL borcum kaldı. Acil olarak bu borçlarımı kapatmak istiyorum.

  Desteğinizi rica ederim.
  Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir