Tefeci Cemil’e Nasıl Ulaşırım

Tefeciler özellikle banka kredisi olumsuz yanıt alan kişilerin uğrak duraklarından birisi oldu. Bankadan kredi kullanabilmeniz için tarafınıza iletilen tüm şartları eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Fakat tefeciler de banka da geçerli olan birçok şart söz konusu değil.

Tefecilere Nasıl Ulaşılır

Tefecilerin temel şartı aldığınız para karşılığında senet imzalamanız. Bu da yasal dayanak için getirilen şartlar arasındadır. Buna ek olarak bazı durumlar da sizden ipotek bulmanızı ya da kefil göstermenizi de isteyebilirler.

Alacağınız parayı aylık vadelere bölerek ödeyebilirsiniz. Vadeli ödeme yapacak iseniz taksit sayısı ve imzaladığınız senet sayısı eşit olmalıdır. Kredi de uygulanacak faiz oranı ise tefeci bazında değişkenlik gösterebilir. İletişime geçerek detaylarını öğrenebilirsiniz. Hemen yeri gelmiş iken nasıl ve hangi kanalla iletişime geçeceğinizden de bahsedelim. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

Kişiler ilan vererek ilgili iletişim numaralarını paylaşmaktadır. Aramanız yeterli olacaktır. Çalışmaya emin olduktan sonra ve gerekli güven seviyesine ulaşmanızın ardından da kredinizi alarak maddi gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

3 thoughts on “Tefeci Cemil’e Nasıl Ulaşırım

  1. Akbanka 3 kredi borcum ve 1 de kredi kartı borcum var var ve hepsi yaklaşık 28 bin yl yapıyor kredi notum düşük borç yapılandırma yapamıyorum aylık 2400 gelirim var ve aylık 1000 tl çok rahat ödeyebilirim yatdımcı olursanoz sevinirim

  2. İyi günler.Ben devlet memuruyum.Yatırım amaçlı 20.000 TL lik bir kredi veya borç paraya ihtiyacım var.Bankalarla sorunlu olduğum için kredi kullanamıyorum.Bir gayrimenkulüm veya aracım yok.Teminatım memur olmam.Borç tutarını da uygun olursa 24 olmazsa 12 ayda eşit taksitler ile ödeyebilirim.

  3. selam aylık 3000 lira gelirim var ama bu hafta acil 5000 lira ödemem gerekiyor 1000lira aylık ödeme yapabilirim geri dönüş bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir