Senetle Kredi Verilir HIZLI İŞLEM

Senetle kredi neden önemli? Senetle kredi nasıl alınır yazımızda bahsedeceğiz…Ülkemiz geneline bakıldığında neredeyse %65 lik bir kısım borçlu. Artık insanlar borç sahibi olmadan hiç bir ihtiyacını gideremez duruma geldi. Gerek biz bireylerin elini kolunu banka kurumlarına kaptırmış olması ve sürekli ödenen faizlerin bitmeyen borçlanmaları da beraberinde getirmesi,daha bir tanesi bitmeden doğan nakit para ihtiyaçları nedeni ile bir diğer borcun altına girilmesi beraberinde banka kurumlarının düzenleyici yetkilisi banka düzenleme ve denetleme kurumu tarafından bazı kurallar koyulmasına haliyle de bir çok kişinin banka kurumlarından faydalanamamasına yol açmıştır.

Hal böyle olunca Ülke nüfusunun yaklaşık %50 lik kısmı çareyi senetle kredi gibi başka yollar arayarak bulmaya yönelmişlerdir. Genellikle uzun yıllardır süre gelen tefecilik eylemlerinin son zamanlarda bu denli artış göstermesi buna en büyük örnektir. Ancak tefeciliğin hiç bir yasal çerçevede bulunmadığını bilen bireyler çoğunlukla nakit para bulabilmek adına bu yönteme başvurmaktan çekinerek artık ülkemiz sınırlarında bütün bu durumları gözlemleyerek kurulmuş olan birden çok kuruluş bulunmakta ve kişiler bu kuruluşlara yönlendirilmektedir.

Senetle Kredi Veren Tefeciler

Birçoğumuz bazı ihtiyaçlarımız için acil paraya ihtiyaç duyarız ve bu durumda hemen aklımıza kredi gelir. Ancak bugünün şartlarında hepimizin bankalarla ufakta olsa bir takıntısı olmuştur veya sürmeye devam ediyordur. Bankalara yönelmediğimiz bu durumlarda senetle kredi veren yerler aklımıza gelir ama unutmayalım ödemeler bunda da düzenli olmazsa sıkıntı yaşayabiliriz. Bu ihtiyacı karşılayabilmek için birçok özel firma var hatta bunu şahıslar bile yapabiliyor. İşi o kadar güzel ilerletmişler ki bankaya olan borcunuzu yapılandırıp,düzenli ödemenizi sağlayıp kredi notunuzu yükseltiyorlar.

İnternet sitelerinin reklamlarında bu tarz yerlere sıkça rastlamaktayız ancak gözümüze çarpan mahalle aralarında bile bu işi yapan yerlerin olması. Çoğu emlakçı yada araba kiralama yeri gibi gözükse de çoğunun yaptığı iş bu.

Hatta işi ilerletelim ve size şunu söyleyeyim bu firmalar yada şahıslar bankalardan tanıdıklarıyla krediniz olsa bile size kredi çıkarttırabiliyor ama tabi senet karşılığında.

Çoğu faizlerimiz düşük dese de unutmayalım ki ellerinde bize ait yüklü bir senet var ve istedikleri zaman bunu işleme koyarak bize bulunduğumuz zor durumdan daha zor duruma sokabilir. Uzun lafın kısası senetle bile olsa kredi aldığımızda önemli olan şey ödemelerin aksamaması.

Kaynak: http://www.senetlekredi.org/

6 thoughts on “Senetle Kredi Verilir HIZLI İŞLEM

  1. Merhaba
    Bankalardan kredi konusunda olumlu yanıt alamıyorum, bugün için acil 1000-1500 TL gerekli bu konuda geri dönüş yaparsanız sevinirim. Ödemeleri mart sonu itibari ile düzenli yapabilirim cevap bekliyorum

  2. merhaba acil paraya ihtiyacım miktar 7.500 tl
    kaç taksitle ödeme yapabilirim ve ne kadar aylık ödemem gerekeçek
    benim aylık en maksimum ödeyeceğim para 450 tl olabilir

  3. Merhaba acil 5000 Tl ihtiyacım var aylık 500 tl taksitle ödeyebilirim birikmiş borçlarımdan dolayı ödemelerden sıkıntı çektim 5000 TL ile tüm sıkıntılarımdan kurtulabilirim

  4. 15000 tl çok acil senetle krediye ihtiyacım var aylık 500-600 ödeme yapabilirim acil dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir