Senetle verilen kredilerde komisyon oranı neden yüksek

Denize düşen yılana sarılırmış ya, biz artık borçlardan harçlardan yılanı da bırakıp köpek balığına sarılır olduk. E ne olacak yok kredi notu düşük, yok kara liste derken bankaların hiç biri kredi vermiyor. Canımız gelmiş burnumuza çıkmıyor da ne yapsak diye kara kara düşünürken birilerinden duyuyoruz yada internette sörf yaparken görüyoruz senetle kredi verilir.(Görmemenin mümkünatı yak zira dan dan diye reklamları gözümüze gözümüze sokuluyorlar) Kendinize böyle bir çıkış yolu arıyorsanız eğer, ocağınıza incir ağacı dikilmek üzere bilesiniz.

Yüksek faiz oranları, kısa vade seçenekleriyle iliğinize kadar sömürülecek sistemin dişlileri arasına girmek üzeresiniz. Ha birde bunların yanında % 30 lara varan komisyon ödemek zorundasınız. Bankalar kredi kullandırırken % 0.90 oranlarında komisyon alıyorken bunlar bildiğin ölü soyucu olmuşlar. Yasal adı senetle kredi vermek ama gerçekte ayan beyan tefecilik yapılıyor.

Senetle Kredi Komisyon Oranları

İnternette gezinirken böyle bir siteye rastladım. Bankalardan kredi alamıyorsak onlara müracaat etmeliymişiz. Herkes %30 komisyon alıyorken onlar % 15 komisyon alıyorlarmış çünkü kampanya başlatmışlar. Bankalar özel kurumların elinde olduğu için zor durumda olan insanlardan yararlanmak için fırsat kolluyorlarmış.

Öneri: senetlekredi.org

Bankacılarda tefeciler gibi olmuşmuş artık. Yüksek faiz uzun vadelerle anaparadan çok faiz alıyorlarmış. Tefeciler bile daha düşük oranlarda faiz alıyorlarmış. Allah’ım sana geliyorum. İnsanın tefeciye gidip bana kredi ver diyesi geliyor.( Allah Allah nidalarıyla bankalara mı saldırsak acaba. Tefeci IN Banka OUT 😊)

Diyor ki komisyoncu burada, gelin bana ben size para verecek tefeci bulayım. Bunun karşılığında ise % 15 komisyonumu alırım. Bana gelin ben bir inceleyeyim sizi ekonomik durumunuzu araştırayım, bakayım var mı eviniz, arabanız, tarlanız, arsanız, yazlığınız, kışlığınız varsa bunlar hiç önemli değil kredi notu, kara liste, geliriniz vız gelir tırıs gider bunlar bana. İmzalatırım seneti verdiririm parayı alırım komisyonumu. Oh mis gibi tertemiz iş sonra sen ödeyememişsin, boş senet imzalamışsın, borcun birken olmuş bin hiç beni ilgilendirmez.

Siz siz olun bulaşmayın ve inanmayın bunlara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir