Garanti Bankası Altın Hesabı

garanti

Garanti Bankası müşterilerine , altın biriktirmeyi kolaylaştıracak yeni bir hizmet sunuyor; Garanti Altın Hesabı. Böylelikle altın biriktirmek artık daha kolay ve güvenli. Garanti Altın Hesap 3 farklı şekilde hizmete girmiştir. İlk olarak, aylık ödeme tutarının TL, USD ya da altın gramı olarak seçebileceğiniz ve yapabileceğiniz Birikimli Altın Hesabı.

Böylelikle altın gramajının az olması ya da eski tarihli altınların elde kalması gibi durumlarla karşılaşmanın önüne geçilmiştir. Bu seçenekle hiçbir komisyon ya da faiz ödemeden sadece altın birikimi yapabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise hem altın biriktirebileceğiniz hem de altınlarınıza avantajlı faizlerle daha da değer katabileceğiniz Vadeli Altın Hesap. Altın fiyatının artması durumunda hem altının hem de faizin getirisinden faydalanabilirsiniz.

Diğer seçenek ise TL ya da USD cinsi kadar olan altınlarınızın alım satımını yapabileceğiniz Vadesiz Altın Hesap. Bu şekilde çalınma riski olmadan, tarihi eski altınlar gibi durumlarla uğraşmadan güvenli bir şekilde altın biriktirebilirsiniz.

Garanti bankası altın hesabı garanti şubelerinden açılabileceği gibi internet şubelerinden de kolaylıkla açılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir