Jet Kredi Yorumlar KREDİJET.COM.TR

İnternet doğru kullanıldığı takdirde, hayatı kolaylaştıran ve insanların diledikleri konu hakkında ayrıntılı olarak bilgilenebileceği bir oluşum. Belki de son yüz yılın en büyük buluşu. Merak ettiğiniz her şeyi, internet üzerinden bulabilirsiniz. Örneğin, bir şirketle anlaşmadan, bilmediğiniz bir yerden alışveriş yapmadan önce firma ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Son dönemlerin hemen hemen her yerde reklamı çıkan ve kredi verdiklerini belirten yeni sistemlerden biri olan  jet kredi yorumlar da yine internet sitelerinde yer alıyor.

Sistem ile ilgili aslında reklamlar dışında pek de olumlu yorumlar bulunmuyor. Bankalardan kredi alamayan herkese yardımcı olabilecekleri söylemelerine rağmen, aslında böyle bir şeyin mümkün olmadığıdır. Bankalar sizin kredinizi onaylamıyorsa, geçmiş dönem bankacılık ürünlerinin ödemelerini zamanında, düzenli olarak yapmamışsınızdır ya da kredinizi ödeyebileceğinizi kanıtlayabileceğiniz resmi bir geliriniz yoktur veya da talep ettiğiniz miktar kazancınızın çok çok üzerindedir. Jet kredi şikayetler de genelde bu yöndeler. Kredi vereceklerini söyledikleri halde vermediler, bir de üstelik ücretli hattaki görüşmeyi de müşterilere faturalandırıyor olmaları.

Acil nakte ihtiyacınız varken, bankadan kredi alacaksanız, banka dışında aranıza aracı koymak çok da mantıklı bir alışveriş şekli değildir. Bankalar size zaten kredi verebilecek olsa, direkt olarak verirler, araya aracı koyarak, başkalarının yasa dışı şekilde kazanç sağlamalarına olanak tanımazlar. Bu şekilde düşünüp, adımlarınızı bu yönde atmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir