Tefeciye Gidip Risk Almayın Bize Ulaşın

tefeci

Yüksek faizler le para veren bir nevi para kiralayan kişilerin genel adına tefeci denmektedir. Verilen ve belirlenen faizler yasal sınırın üzerindedir. Tüm kazançları tahmin ettiğiniz üzere faizden kazanılmaktadır.

Nakit paraya sıkıştıysanız tefeciye gidip risk almayın bize ulaşın neden mi kim aldığı bir yerine on ödemek ister. Üstelik tamamen riskli bu işlem. Evinizi arabanızı tüm mal varlığınızı alabilirler elinizden. Küçük bir nakit para alıp karşılığında kim tüm hayatının alt üst olmasını ister. Bu durumla karşılaşma riski yerine hemen senet karşılığı para alabilirsiniz. Üstelik faiz oranlarının bankalardan farkı yok. Ayrıca vade oranlarında taksitlendirerek ödeme yapabilirsiniz. Ödeyemediğiniz kredi kartı borçları ve bunun gibi sebeplerden kara listeye düşmüşseniz bu yol ile paranızı alarak bankalara olan borçlarınızdan da bir çırpıda kurtulabilirsiniz.

Tefeciye gidip risk almayın bize ulaşın ve tüm ihtiyaçlarınızı risk almadan geleceğinizi karartmadan maddi manevi bir savaş vermeden karşılayın. Bilerek ya da isteyerek riske girmeyin çözüm bu denli kolayken

3 thoughts on “Tefeciye Gidip Risk Almayın Bize Ulaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir