ANKARADA KREDİ ÇIKARTAN ŞİRKETLER

   Günümüz şartlarında artık geçinmenin iyice zorlaştığı zamanlardan millet olarak hep birlikte geçiyoruz .İflasa giden şirketler , maaşlarını alamayan çalışanlar ve sonunda işsiz kalan insanlar. Yine bu durumun peşinden gelen kiraları ödeyememe, kredisi olan ve  her ay düzenli olarak  ödeme yapan insanların artık ödeme yapamaz hale gelmesi bu süreçleri yaşatır olmuştur. Hep beraber her gün medyada görüyor ve bir kısmımız da başrol oyuncu olarak yaşıyoruz.

Biriken borçlarımıza çözümü bankalardan arıyoruz, ancak bankalar da artık eskisi gibi düzenli olarak kredi kartı borçlarımızı , kredi borçlarımızı ödeyemediğimiz için  bizlere kredi vermiyorlar.Çok zaman geçmeden  sicilimiz bozuluyor ya da iki, üç kez üst üste ödeyemeyince kara listeye alınıyoruz.


Herkes geçim sıkıntısında olduğundan kimsenin kimseye de güvenip borç verecek durumu olmadığından geriye bir tek bizim için kredi çıkartan danışman firmalar kalıyor. Bu şirketler komisyoncu olarak çalışarak, bankalardan farkı fazla faiz olarak, kendi paylarını alarak işlem yapmaktalar.Yasal şirketlerdir. Ama zora düşmüşsek bir kez gözümüz faiz vs. görmeyecektir.

Şimdi Ankara’da bizlere kredi çıkartan bu şirketlerden bahsedelim:

Ankara Kızılay’da Güçlü Finans Danışmanlık Şirketi, bankalarla uğraşmadan, borçlarınızı ödeyebilmek adına daha çok vakit kaybetmeden onlarla iletişime geçerek finans aracılık hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Ankara Kızılay’da  Darıcı Finans Kredi Danışmanlık Aş. Şirketi yine kredi danışmanlık, finans hizmeti sunan firmalardandır.

Ankara Altındağ’da Kredi Banko Kredi Danışmanlık Şirketi, kredisi çıkmayan herkese uğraşmadan kredi çıkartan firmalar arasındadır.

Ankara Finans Danışmanlık Şirketi, kredi kart borcu taksitlendirme ve kredi çıkarma hizmeti sunmaktadır.

Ankara Yenimahalle’de Tam Faktoring şubesi, merkezi İstanbul/Mecidiyeköy olmakla birlikte nakit işlemleri için hizmet sunun firmalardır.Bunlar dışında çekle, senetle para ihtiyacınızı karşılayan kişiler de bulunmaktadır.
Eğer kredi kartı ya da kredi borçlarınızı ödeyemediğiniz için avukatlık olduysanız, krediniz var ama yeni bir kredi çekmek istiyorsanız,bankalar maaşınız az olduğu için sizlere istediğiniz tutarda kredi mi çıkarmıyor ? En önemlisi kısa sürede acil nakit ihtiyacınız mı var?  Bahsetmiş olduğumuz şirketler  sadece bir kaçıdır, sizler de araştırarak irtibata geçebilir , bu firmalardan finans destek hizmeti alabilirsiniz.

One thought on “ANKARADA KREDİ ÇIKARTAN ŞİRKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir