Garanti Bankası Anında Kredi Başvurusu

Garanti Bankası Türkiye’nin en önemli bankalarından birisidir. Bunun bilinciyle hareket eden banka, müşterilerine her zaman en kolay ve en hızlı hizmeti sağlamayı amaçlamaktadır. Garanti Bankası anında kredi ile birlikte ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilir ve hayallerinizi ertelemeden mutlu olabilirsiniz. Garanti Bankası anında kredi hizmetleri mobil bankacılık ve internet bankacılığı ile rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Garanti Bankası internet hesabı olan kişiler, işlemlerini internet bankacılığı şifresi ile yapabilmektedir.

Anında krediye Garanti Bankası mobil şube üzerinden de başvurmak mümkündür. Üstelik internet şubesi ve mobil bankacılık işlemleri sayesinde kredilerinizi hesaplayabilir ve aylık ödemeniz gereken tutarı görebilirsiniz. İnternet bankacılığından yaptığınız kredi başvurunuzu 3 iş günü içerisinde onaylayan banka, evraklarınızın temini için sizlere bir süre vermektedir.

GARANTİ SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

3390’a kısa mesaj gönderin.

SMS ile Kredi

Örnek: 13788431318 15000 12 2500

 

36 aylık vadeler ile 50 bin TL’ye kadar alınabilen anında kredi ile birlikte çok uygun faiz oranlarıyla hazırlanmış ödeme planlarını da görebilirsiniz. Bu ödeme planlarını ertelemeli ödeme sisteminden yararlanarak da değiştirebilirsiniz. Böylece şimdi aldığınız krediyi üç ay sonra ödersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir