Garanti Borç Kapatma Kredisi Hesaplama

Son günlerde herkes kredi faizlerinin düşmesinin ardından garanti borç kapatma kredisi kullanmaktadır. Bu sebeple kişiler bu krediyi bankadaki diğer kredilerini kapatmak için çekebilmektedirler. Ancak dilerseniz garanti borç kapatma kredisi ile siz de bu kredinin sahibi olarak dilediğiniz zaman çekebilir ister aynı bankada olsun ister diğer bankada olsun anında hesaba geçerek diğer krediniz kapatılmaktadır.

Biliyorsunuz ki bilinçsiz tüketim alışkanlıkları bizleri kredi kartlarımızda artan borç batağına ve daha sonra artan borç batağından kurtulmak için kredilere başvurmamızı sağlamaktadır. Sizde dilediğiniz zaman herhangi bir sebep olmaksızın bankalarımıza uğrayarak bu krediden ne kadar çekebileceğinizi öğrenebilir ve size uygun borç kapatma kredisi başvurabilirsiniz. Bunu yapmalarındaki asıl amaç birden çok bankaya kredisi olanları tek bir bankada birleştirerek ve bu sayede tek bir faiz oranı ve vadenin sağlanmasıdır.

Böylece birden çok bankada kredilerinin olması başta kişileri yoracaktır. Şu sebeple katlanılan borçlar bir çok bankada yer alacağından kişiler de bir çok bankaya kafa yoracaktır. En düşük faiz oranı ise % 1,15 oranında olacak şekilde kredilendirilmektedir. Ha bu arada diğer bütün bankalardaki faiz oranlarınız silinmeyecek olup sizde bu faiz oranlarını borç kapatma yaparken ödemek zorundasınız.

Tüm Borçları Kapatan Kredi

Diğer bankalarla tüm borçları kapatan kredi en uygun fırsatlarla Garanti bankasında verilmektedir. Bu genelde ihtiyaç kredisi, konut kredisi veya taşıt kredisi şeklinde olmaktadır. Sizde dilerseniz bunlardan birini çekerek istediğiniz kredinin sahibi olmaktasınız. Geçenlerde garanti bankası kredi kartı borçlarıda yapılandırma yapanlara 72 ay vade ile ödeme alacağını açıkladı. Bu sayede kredi kartı borçlarından kişiler uzun vadeler ve düşük ödeme oranları ödeyebileceklerdir. Ancak Garanti Bankasının uygun gördüğü yapılandırmayı yapabilecektir.

Ayrıca Alo Garanti telefon hattı olan 444 0 333 arayarak size uygun borç kapatma kredilerinden faydalanmak istediğinizi belirttiğinizde onlar size uygun borç kapatma kredisini seçerek size dönüş sağlayacaklardır. Sizde onlardan istediğinizi seçerek kredinizi yapılandırabilmektesiniz. Ayrıca banka şubedeki personellerine de danışarak onlarda size bu konuda yardımcı olacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir