Hangi Banka Borç Transferi Yapıyor?

Bankalar arasındaki borçlarınızı borç transfer kredileri ile birlikte taşıyabilir ve borçlarınızı hem uygun krediler ile kapatabilir hem de tek bir çatı altında banka kredi borçlarınızı taşıyabilirsiniz. Bankaların borç transfer kredileri içerisinde sizlere çeşitli avantajlar sunulmaktadır. Bunlar arasında büyük bankalar da yer almaktadır. Bankalar, müşteri kazanabilmek için bu yönteme gitmektedir. Bu imkan özellikle birden çok bankaya borcu olan bir kişinin borcunu tek seferde kapatabilmesi için sunulan bir durumdur. Genelde birden çok bankaya borcu olan bir kişi tek seferde bu borçları kapatacak kadar maddi kaynak bulamaz. Bankalar da bu durumu fırsata çevirerek başka bir bankada borcu olan bir kişiyi kendine çeker ve onlara çok daha avantajlı faiz oranlarını içeren krediler verir. Hangi banka borç transferi yapıyor şeklinde bir değerlendirme yapacak olursak sizlere sağlanan önemli imkanlar arasında önemli seçenekler yer almaktadır.

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

Bankalar arasında transfer kredisi veren kurumların isimlerini de tek tek vereceğiz ve bu bankaların kredi özelliklerini sunacağız. Her banka transfer kredisi vermemektedir. Bunun yanında bankaların kendilerine göre istekleri de olabilir. Bu bankalara borçlarını taşıyacak olan kişilerin banka transfer kredilerinde gerekli olan kurallara uyması gerekmektedir.

Finansbank Borç Transfer Kredisi

Şu anda borç transfer kredisi bakımından en çok tercih edilen banka Finansbank’tır. Finansbank borç transfer kredisi ile birlikte başka bir bankaya olan ihtiyaç kredisi, kredi kartı ve tüketici kredisi borçlarınızı taşıyabilirsiniz. Finansbank borç transfer kredisi içerisinde taşıt ve konut kredisi yer almamaktadır.

Garanti Bankası Borç Transfer Kredisi

Türkiye’nin en önemli banka kredilerinden birisini sunan Garanti Bankası 20 bin TL’ye kadar olan borçlarınızı kabul etmektedir. Uygun bir kredi imkanı ile birlikte hayallerinizdeki kredi imkanını bu sayede kontrol altına alabilirsiniz. Borçlarınızı tek seferde kapatma şansına sahip olursunuz.

TEB Transfer Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası TEB ile birlikte istediğiniz zaman borçlarınızı transfer edebilirsiniz. Banka transfer kredileri arasında yılın transferi ismiyle duyurulan bu kampanyada borçlarınız 1,29’luk kredi üzerinden yeniden yapılandırılır ve sizin için kapatılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir