Tefeci Değiliz Ama Para Konusunda Anlaşırız

tefeci parası

Son dönemlerde bankalardan kredi alma işlerinde birtakım prosedürler uygulanmaktadır. Bu nedenle bankalardan kredi alabilmek oldukça zor bir hale gelmiştir.

Tefeci Kredileri

Bankalardan kredi alamıyor ve nakit sorunu yaşıyorsanız bu durumda endişelenmenize gerek kalmıyor. Siz de senet veya komisyon ile borç para veren kişilerimizle irtibata geçerek ihtiyacınız olan miktarı hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bu ücretlerin geri ödenmesi de yine senet karşılığında yapılmaktadır. Senetler uygulanan vaiz ve vade oranları yasal süreçler çerçevesinde belirlenmektedir. Bu sayede hiçbir maddi kayba girmeden hızlı bir şekilde nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Nakit işlemlerin yeterli seviyede sağlandığı bu hizmette kişiler sizin adınıza bankalardan kredi de çekebilmektedir.

Tefeci Arayanlar

Bütçenize uygun komisyonlar alınarak bankalardan kredi alamayan kişiler hem kredi danışmanlığı hizmeti alabilmekte hem de hızlı bir şekilde nakit sorunlarının üstesinden gelebilmektedir. Nakit işlemlerinin genel olarak sağlandığı bu yöntemde direkt elden veya hesabınıza para aktarımı yapılmaktadır. İşlemler istediğiniz doğrultuda yapılabilmekte ve yasal olarak da herhangi bir sorunla karşılaşmadan işlemleriniz yapılabilmektedir.

5 thoughts on “Tefeci Değiliz Ama Para Konusunda Anlaşırız

  1. Acil 25,000 TL ye ihtiyacım var.Aylık gelirim 6.500 TL eşit taksitle veya 6 aylık vadede geri ödeyebilirim.

  2. Merhaba benim acil 15000-20000 arası bir krediye ihtiyacım var.bankalara borcum yok fakat 2013 yılına kadar bankalarla yaşadığım sıkıntılardan ötürü ve son zamanlarda yaptığım başvurulardan ötürü puanım düşük borcum yok kredi kartım yok kredi alamıyorum düğün dernek işimden dolayı acil para lazım yardımcı olursanız sevinirim.kolay gelsin

  3. erhaba kamu da memurum banka kredilerimin dağınıklığı sebebiyle yeni kredi çekemiyorum 75 000 – 100 000 TL civarı nakit kredi kullanıp banka borçlarımı vede diğer ihtiyaçlarımı tek bi borçla toplayıp kapatmayı düşünüyorum bu konuda bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir