Kredi Danışmanlık Firmalarının İsimleri

Kişilerin artan harcamaları ile bir çok ihtiyaçları artmıştır. Karşınıza çıkan her internet sitesine güvenmek elbette yanlış olmakta kredi danışmanlık firmalarının isimleri neler diye de merak etmeden yapamıyoruz. Sonuçta bu krediye ihtiyacımız olup acil kredi fırsatından ve kötü sicil hakkımızda düzeltmeleri yapılmasını istemekteyiz.

Peki bu kredi danışmanlık firmaları ne gibi hizmet sunmaktadır. Bunlar bizlere öncelikle kredi geçmişimiz olup olmadığına bakmaktadır. Çünkü  kredi veren kurumlar olarak önceliğimiz iyi kredi verip kredi notunuzu yükseltmek olduğunuzu bilin. Sizler bir bankadan kredi çekmek istediğinizde ret cevabı aldığınızda bunlar devreye girmektedir. Çoğu zaman kredi ret olma sebebiniz kötü kredi geçmişiniz yani kredi notunuzdur. Öncelikle aracı kurumlar sayesinde bir tık ile kredi notunuz düzelmekte ve sizlere en iyi hizmeti sunmaktadırlar.

 Sorunlu Kredi Çıkartılır

Kişilere sağladığı başka bir fayda ise sorunlu kredi çıkartılır olmasıdır. Bizler bu konuda sizlere gerekli düzenlemeleri yaparak kredi çıkartma sorununuzu çözüyoruz. Size acil kredi başvurunuzda sizden isteyeceğimiz belgeler ise kimlik fotokopisi, varsa gelir belgesi, adres bilgileriniz istenmektedir. Peki hangi firmalara güvenebiliriz derseniz size bu konuda da yardımcı olmak isteriz. Örneğin; İstanbul Finans Kredi Danışmanlık, Kuzenler Kredi Danışmanlık A.Ş. , Güçlü Finans Danışmanlık, Ankara Kredi Danışmanlık, NGB Kredi Danışmanlık, Poyrazlar Kredi Danışmanlık, Çözüm Kredi Danışmanlık olmak üzere işini profesyonelce yapan firmalardan bazıları..

Sizler dilerseniz krediyi direkt bizden almak isterseniz sizlere kredi de vermekte olup dilediğiniz taksitlendirmeler yapılacaktır. Üstelik bazen senetler düzenlenmekte olup bu senetleri vadelerine göre yapılmasını sağlayın. Böylece her ay sonu geldiğinizde kredinizi ödediğinizde elinizde ödediğinize dair bir senet ibaresi bulunur.

Ayrıca kredi çıkartan kurumlar, kredi danışmanlık hizmeti verenler, sorunlu kredi çıkartılır diye çalışan kurumlar sizlerin banka ödemelerinizde gecikme olmasın diye kredi çıkartıp sizleri kara listeye almaktan önlemektedirler. Umarım her önünüze gelen kredi danışmanlık firması ile çalışmaz ayrıca karşılıklı görüşmeden kesinlikle internetten nüfus sureti veya gelir belgelerinizi göndermeyiniz. Ayrıca internetten numaranızı verdiğinizden herkesin ulaşması size kolaydır. Ondan sebeple mutlaka firma için bir referans isteyerek görüşme yapmanızda fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir