PTT’den Kredi Çıkartılır

Bankalara alternatif olarak kredi veren kurumlardan birisi de PTT. PTT üzerinden genelde emekliler kredi almaktadır. Emekliler maaşlarını genelde PTT üzerinden aldığı için kredilerini de buradan almayı tercih etmektedir. Emeklilerin haricinde çok uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile kredi vermesinden dolayı çalışan kişiler de artık PTT üzerinden kredi almayı tercih etmektedir. Emekli iseniz veya emekli olmasanız bile sizler için kredi çıkartmaktayız. Çünkü PTT’den kredi alabilmek için maaşınızda herhangi bir sorun bulunmaması gerekmektedir. PTT kredilerinden yararlanmak isteyen kişiler için sizlere çok özel bir hizmet vermekteyiz. Bankalardan kredi almak istemeyen kişiler için veya kredi notu nedeniyle bankalardan kredi alamayan kişiler için kredi çıkartmaktayız. Kredi çıkartma aslında senetle veya komisyonla kredi yöntemleri ile hayatımıza giren bir unsur oldu.

PTT’DEN İHTİYAÇ KREDİSİ ÇIKARTILIR

PTT noktalarından kredi almak isteyenlere kredi çıkartmak demek bu kurumdan kredi alma hakkı olmayan kişilerin belirli bir komisyon ödeyerek kredi alması demektir. Buna senetle veya komisyonla kredi veren kurumlar veya kişiler öncülük etmektedir. Diyelim ki maaşınızda bir haciz bulunuyor ya da bankaların kara listesinde yer alıyorsunuz. Bu gibi durumlarda hemen bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. İsterseniz PTT noktalarından isterseniz de diğer bankalardan kredileri sizler için çıkartmaktayız. Bu kredileri alacak olan kişiler ilk olarak bizlerle görüşme yapmalıdır. Görüşme sonucunda sizlere sağlanan imkanlar ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeleri gerekli durumlarda kefillerle birlikte de paylaşmaktayız.

PTT kredileri genelde geniş vade oranları ile birlikte sizlere sağlanıyor. Krediler ile birlikte ödemelerinizi de bu görüşme de düzenleyebilirsiniz. Mesleğiniz ne olursa olsun sizler için kredi çıkartmaktayız. Bu kredileri alacak olan kişilerin gelir belgesine bakılmaktadır ancak diyeli ki bir öğrenci gelir belgesi sunacak durumda değilse o kişinin anne ve babasının de gelir belgesi kabul edilmektedir. Bu aşamalara dikkat edilmelidir. PTT üzerinden kredi çıkartacak olan kişilerin istediği kredileri bizlere bildirmesi gerekmektedir. Bu kredilerin vade oranları, faiz miktarları ve ne kadarlık bir ödeme imkanına sahip oldukları çok önemlidir. Bu sayede sizlere uygun krediler daha kolay tespit edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir