SENETLE CEP TELEFONU ALMA

Günümüz koşullarında peşin alışveriş yapmak, neredeyse imkânsız. Peşin ödeme ile alışveriş yapabilmeniz için hele ki telefon, tablet gibi cihazlar alabilmeniz için ciddi bir gelir sahibi olmanız gerekiyor. Böyle bir gelire sahip olmayan kişiler ise mecburen taksitle ve senetle alışveriş yapabilecekleri yerler arıyorlar. Eğer yeni bir telefon almanız gerekiyorsa ve kredi kartı kullanmak istemiyor, kredi çekmeye de sıcak bakmıyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Senet karşılığında taksitle telefon satan firmalar elbette ki vardır. Küçük bir araştırma sayesinde bu firmalara ulaşabilir, ihtiyacınız olan telefonu alabilirsiniz. Şimdi size senetle telefon alabilmenizi sağlayacak birkaç yol anlatacağız.

  • Faturalı Hattınız Üzerinden Telefon Satın Almak: Yeni bir telefon almak isteyen kişilerin ilk denemesi gereken yol muhakkak ki budur. Eğer faturalınızı düzenli olarak ödüyorsanız, yeni bir telefon alamamanız için hiçbir sebep yoktur. Telefon bedeli aylık faturanıza yansıtılır ve ödemeleriniz bu şekilde sağlanır.
  • Evkur Gibi Firmalardan Telefon Satın Almak: Evkur, Mutlu Evim gibi ev eşyaları satan firmalar cihazın bedelinden çok daha fazla ücret isteseler de o anki sıkıntınızı giderecek, size senetle telefon satacaklardır. Bunun karşılığında sizden beklentileri mağazadan daha önce böyle bir alışveriş yapmış ve düzenli ödemeleri sağlamış bir kefildir. Bu şartı gerçekleştirdiyseniz kredi notunuza bakılır. Eğer kredi notunuzda yüksekse bu firmalardan rahatça alışveriş yapabilirsiniz.
  • Bimeks Telefon Kampanyası: Bimeks müşterilerine senetle alışveriş yolunu açmış firmalardan biridir. Bimeks’ten yapacağınız telefon alışverişi ile 24 aya varan taksit seçeneği ile senetle elden ödeme yapabilirsiniz. Üstelik sizden kefil ve peşinat beklemeyen bir mağazadır. Bimeks, Payturst ile anlaşması ile bunu gerçekleştirir. Yani Payturst ile anlaşan firmalardan da senetle telefon alabilirsiniz.
  • Arçelik, Beko’dan Telefon Satın Alma: Arçelik ve Beko gibi beyaz eşya satan mağazalar bazen telefon satışı da gerçekleştirir. Bundan haberdar olabilmeniz için kampanyaları takip etmeniz gerekir. Eğer telefon satışı gerçekleştiren beyaz eşya firması bulduysanız bu mağazalardan senet karşılığında cep telefonu satın alabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra İks Alışveriş Merkezi, Çetinler gibi firmaları da takip ederek senetle telefon alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir