Tefeci Bul

Acil paraya ihtiyacımız olduğunda önce bankalara başvururuz. Banka kredisi bir çok insanın para ihtiyacına çözüm sunmuştur. Fakat bildiğiniz üzere bankadan kredi alabilmek için bankanın istediği koşulları yerine getirmemiz gerekiyor. bu koşullara örnek verecek olur isek; gelir belgesi sunacaksınız buda düzenli bir işte çalıştığınızı temsil etmektedir. SSK prim dokümanı, maaş bordrosu da istenilen evraklar arasındadır. Ayrıca kredi alabilmek için kredi notunuzun, puanınızın da düşük olmaması gerekiyor. kredi notu geçmiş dönem kredi, kredi kartı, fatura ödeme düzenimize göre belirlenmektedir.

Acil Para Lazım Tefeci

Eğer bu puanınız düşük ise, kara listede yer alıyorsa isminiz, kırmızı kalem almışsanız bankanın size kredi vermesi zorlaşır. Hatta imkansızlaşır. Bu durumla karşı karşıya kalan birisi önce eş ve dosttan borç para isteyemeye başlar ihtiyacınızı karşılamak için fakat eğer yüksek bir meblağ ise ihtiyacı eş dostta bu talebi karşılamaz ise son çözüm yolu tefeciler oluyor. Tefeciler faiz ile para kiralayan kişiler olarak anılmaktadır. Faiz ve vade ile size ihtiyacınız olan parayı veriyorlar ve zamanı geldiğinde ödemelerinizi yapıyorsunuz.  Tefecilerin çalışma sistemleri bankalardan farklı.

Tefeci ara bul  >> Tefeci Listesi

Öneri: https://www.tefecibul.com

Aldığınız para karşılığında sizden senet imzalamanızı talep edebilirler. Senet imzalarken dikkat etmeniz gereken tüm noktalara özen gösterirseniz herhangi bir sıkıntı teşkil etmez bu durum. Ayrıca senet imzalanmasında ki temel amaç borç para aldığınıza dair yazılı bir belge kanıt olmasıdır. Eğer borcunuzu ödemez iseniz bu senetler ile yasal yollardan haklarını arayabilirler. Tefecilerin geneli olmasa da bazıları ipotek ve kefilde isteyebilirler.

Tefeciler İstanbul Ankara İzmir

Çalışma şartlarından bahsettiğimiz bu tefeciler ile çalışmaya karar verirseniz, nasıl ulaşabileceğinizi de kısaca anlatalım. Öncelikle adres vermek bu konuda çok zor. Fakat gelişen teknoloji sayesinde herkes internetten aradığını bulabiliyor. Tefecilere de internet aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle bu amaçla kurulmuş sitelerin iletişim bölümünde yer alan formları doldurup göndermeniz yeterlidir. Formu gönderdikten sonra tefeciler size dönüş yapacaktır. Sizinle iletişime geçtiklerinde aklınıza takılan sorulara cevap alabilirsiniz ve paranızı da bu doğrultu da karar vererek alabilirsiniz. Tefecilere nasıl ulaşacağınızı da anlattığımıza göre yazımıza son verebiliriz.

One thought on “Tefeci Bul

  1. İzmir’de tekel bayii işletmecisiyim kredi puanım çok düşük olduğundan kredi çekemiyorum çok acil senetle 50 bin tlye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz çok acil Ayda 2500-3000 arasında rahatça ödeyebilirim yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir